Polițiștii Serviciului de Combatere a Criminalității Organizate Bistrița – Năsăud, împreună cu procurorii Direcției de Investigare a Infracțiunilor de Criminalitate Organizată și Terorism – Biroul Teritorial Bistrița – Năsăud, au documentat activitatea infracțională a două persoane, de 19 și 24 de ani, cercetate pentru săvârșirea infracțiunii de trafic de droguri de risc. I-au prins în … Continuă lectura Flagrant pe droguri în Braniștea! Doi tineri ( 19 și 24 de ani) au fost REȚINUȚI pe 30 de zile! Aveau 3 kg de cannabis în portbagaj
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba