Corpul principal al Colegiului Național ”Liviu Rebreanu” din Bistrița a fost inaugurat oficial sâmbătă, 12 aprilie, după finalizarea lucrărilor de consolidare, restaurare și reabilitare, realizate în urma unei investiții de peste 84 de milioane de lei, care a inclus și modernizarea curții și a parcului dendrologic. Ceremonia de inaugurare s-a desfășurat în curtea unității de … Continuă lectura FOTO/VIDEO: Corpul principal al Colegiului Național ”Liviu Rebreanu”, inaugurat după reabilitare. ”Redăm acestei instituții demnitatea care i se cuvine”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba