FOTO/VIDEO: Încărcat cu daruri, Moș Crăciun a ajuns deja la copiii pompierilor bistrițeni
Moș Crăciun și-a început misiunea magică în județul Bistrița-Năsăud și a ajuns deja cu daruri la copiii pompierilor bistrițeni. Miercuri seara, cu tolba plină de cadouri, Moșul a poposit la sediul Inspectoratului pentru Situații de Urgență Bistrița-Năsăud, unde a fost așteptat cu sufletul la gură de peste 200 de copilași. Pentru că la Bistrița nu … Continuă lectura FOTO/VIDEO: Încărcat cu daruri, Moș Crăciun a ajuns deja la copiii pompierilor bistrițeni
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba