Ovidiu Crețu a ajuns la finalul celui de-al treilea mandat de primar al municipiului Bistrița, ocazie cu care a realizat o broșură care conține cele mai importante dintre realizările sale de-a lungul celor 12 ani în care s-a aflat la conducerea Primăriei Bistrița.
Broșura conține 13 capitole, fiind prezentate atât investiții realizate de administrația condusă de Ovidiu Crețu în mandatele dintre anii 2008 – 2020, cât și investiții care urmează să fie implementate.
Prin intermediul acestui pliant care va ajunge în cutiile poștale ale locuitorilor municipiului Bistrița, fostul primar a ținut să le mulțumească tuturor celor care au crezut în el și care i-au acordat votul de trei ori.
Iată ce conține broșura:
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174217-scaled-e1602168784399-1024x700.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174236-scaled-e1602169029413-1024x719.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174244-scaled-e1602168569265-1024x668.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174252-scaled-e1602168475871-1024x710.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174259-scaled-e1602168700848-1024x704.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174307-scaled-e1602168719469-1024x704.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174318-scaled-e1602169184431-1024x708.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174328-scaled-e1602169285603-1024x710.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174335-scaled-e1602169239170-1024x703.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174342-scaled-e1602168902293-1024x699.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174347-scaled-e1602168829961-1024x696.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174354-scaled-e1602169133429-1024x695.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174359-scaled-e1602169057866-1024x693.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174408-scaled-e1602168600605-1024x656.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174413-scaled-e1602168530840-1024x678.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174420-1-scaled-e1602169341251-1024x714.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174426-scaled-e1602168658995-1024x689.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174432-scaled-e1602169213401-1024x694.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174436-scaled-e1602169313570-1024x703.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174442-scaled-e1602169262796-1024x700.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174447-scaled-e1602169005781-1024x698.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174454-scaled-e1602168865526-1024x712.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174458-scaled-e1602169158173-1024x682.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_20201008_174503-scaled-e1602169103414-1024x689.jpg)
Dute, gunoiule să nu te mai vedem… Nu ți e rușine? Ai bani de pliante? Marș..
Sunt curios și eu din banii cui s-a făcut această broșură????
Mai are tupeul sa puna in poze rondoul cu flori din Piata Centrala pe care vrea sa o betoneze.