Bistrița se pregătește să găzduiască unul dintre cele mai așteptate evenimente sportive ale anului – Campionatul Național de Minifotbal, desfășurat pe parcursul a patru zile.
Echipa SpotGSM se implică activ în acest campionat național, deoarece sportul și activitățile pentru sănătate sunt o prioritate pentru noi și pentru comunitate.
Aducem surprize și premii atât pentru jucători, cât și pentru spectatori, pentru a intensifica atmosfera și a crea o experiență de neuitat pentru toți participanții.
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2023/06/IMG-20230627-WA0015-1024x1024.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2023/06/IMG-20230627-WA0012-1020x1024.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2023/06/IMG-20230627-WA0012-1-1020x1024.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2023/06/IMG-20230627-WA0014-1019x1024.jpg)
![](https://www.ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2023/06/IMG-20230627-WA0013-1024x1024.jpg)
Lucian Sănmărtean și Gabi Balint, ambasadorii acestei competiții, vor participa activ la acest eveniment!
Festivitatea de premiere a echipelor câștigătoare va avea loc la Baza Raoul Arena în data de 01 iulie 2023, ora 20:00.
Așadar, pregătiți-vă echipamentele sportive și entuziasmul pentru a participa la cel mai mare eveniment sportiv al anului din Bistrița, susținut de SpotGSM, sponsor oficial și prietenul sportului!