Partidul Național Liberal l-a desemnat pe Nicolae Timbușiu pentru funcția de primar la Josenii Bârgăului.
La eveniment au fost prezenți liderii PNL la nivel local: Ioan Turc, (președinte PNL BN), Diana Morar (deputat), Robert Sighiartău (deputat, candidat PNL la Consiliul Județean).
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-joseni-1024x768.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-joseni-3-1024x768.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-joseni-98-1024x768.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-joseni-0-1-1024x768.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-joseni-02-1024x768.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-joseni-2-1024x768.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-joseni-0-1024x768.jpg)
Mesajul președintelui PNL către Nicolae Timbușiu: „Comuna Josenii Bârgăului vă așteaptă să începeți munca!”
„Un inginer tânăr, energic, dedicat proiectelor de dezvoltare pentru o comunitate de oameni gospodari, care au nevoie de un suflu nou în administrația locală. Mult succes în alegeri, domnule Nicolae Timbușiu! Comuna Josenii Bârgăului vă așteaptă să începeți munca!” – a transmis Ioan Turc, președintele PNL de la nivel județean!