Robert Sighiartău a vizitat Comelf-ul și a discutat cu angajații fabricii bistrițene. Pentru un județ prosper, Sighiartău consideră că trebuie luate măsuri URGENTE.
„Centuri ocolitoare, drum expres, parcuri industriale !
Ca să avem bunăstare și prosperitate, să dezvoltăm economia locală, trebuie să construim infrastructura!
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/sighiartau-comelf-3-1024x658.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/sighiartau-comelf-4-1024x836.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/sighiartau-comelf-8-1024x744.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/sighiartau-comelf-1024x683.jpg)
Doar așa ne putem alinia la județele dezvoltate precum Cluj, Bihor.
Îi mulțumesc lui Gheorghe Cenușa, managerul general Comelf, o companie de renume internațional, pentru discuțiile constructive ce privesc dezvoltarea economică a județului. – a transmis deputatul Robert Sighiartău, candidat la președenția Consiliului Județean BN.
CMF: 21240015.