PNL vrea Primăria Bistrița Bârgăului și mizează pe Elena Pop. Echipa sa este gata-gata să-l trimită la pensie pe Vasile Labă, primarul care tocmai și-a încheiat cel de-al 5-lea mandat.
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-colibita-0-1024x683.jpg)
Robert Sighiartău, alături de echipa din Bistrița Bârgăului!
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-colibita-1024x683.jpg)
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/05/pnl-colibita-2-1024x708.jpg)
„Împreună cu Elena Pop o să ducem Bistrița Bârgăului la alt nivel de dezvoltare!
O comună binecuvântată de Dumnezeu cu atât de multe bogății naturale are nevoie de o administrație tânără și o nouă perspectivă de dezvoltare. Împreună vom face treabă bună și vom aduce schimbarea mult așteptată de oamenii de aici. Doamne ajută! -a transmis Robert Sighiartău, prezent la lansarea candidaturii. „- transmis Robert Sighiartău.
(PNL BN CMF: 21240015)