A MURIT Viorel Clapău, fost primar în Rebrișoara! Dumnezeu să-l odihnească-n pace!

Mesajul transmis de PNL Bistrița- Năsăud!

„Astăzi am aflat cu tristețe că Viorel Clapău, fostul primar al comunei Rebrișoara și membru al Partidului National Liberal a trecut la cele veșnice.

Transmit sincere condoleanțe familiei îndurerate. Dumnezeu să le dea putere, mângâiere și pace în aceste momente grele.

Dumnezeu să-l odihnească în pace!”

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *