Mesajul transmis de PNL Bistrița- Năsăud!
„Astăzi am aflat cu tristețe că Viorel Clapău, fostul primar al comunei Rebrișoara și membru al Partidului National Liberal a trecut la cele veșnice.
Transmit sincere condoleanțe familiei îndurerate. Dumnezeu să le dea putere, mângâiere și pace în aceste momente grele.
Dumnezeu să-l odihnească în pace!”
