Duminică, 28 aprilie, de Florii, Primăria și Consiliul Local Căianu Mic organizează un concert de pricesne denumit ,,PAȘI SPRE ÎNVIERE”!
![](https://ziardebistrita.ro/wp-content/uploads/2024/04/paula-seling-742x1024.jpg)
„Evenimentul va avea loc la Căminul Cultural din localitatea Căianu Mic, cu începere de la ora 18:00, iar în cadrul programului vor concerta Grupul vocal Miorița Căianu Mic, solistele vocale, Isabela Retegan, Giulia Vidican, Cristina Țermure și Roxana Pop, iar ca INVITAT SPECIAL o vom avea alături de noi pe îndrăgita interpretă, PAULA SELING!
Vă așteptăm cu drag!
Intrarea va fi liberă!”– a transmis primarul Paul Știr.